Talíř
082

Autor nezařazen

Talíř, nedatováno

hutně tvarované sklo s nálepy | 5,5 x 25 cm | značeno K. Wünsch

STARTING PRICE: 4 000 CZK
SOLD FOR: 4 000 CZK

GLASS AND CERAMICS