Sedící žena
008

Rudolf Kremlička (1886 - 1932)

Sedící žena, nedatováno

olej na překližce | 38 x 32 cm | rámováno

STARTING PRICE: 25 000 CZK
SOLD FOR: 36 000 CZK

IMPORTANT WORKS