Fragmenty hmyzu
019

Jaroslav Vožniak (1933 - 2005)

Fragmenty hmyzu, 1964

olej na plátně | 40 x 45,5 cm | sign. J. Vožniak 1964 | rámováno

STARTING PRICE: 27 000 CZK

IMPORTANT WORKS