Stroje
023

Jiří Načeradský (1939 - 2014)

Stroje, 1972

olej na plátně | 62,5 x 55,2 cm | sign. Načeradský 72 | rámováno

STARTING PRICE: 85 000 CZK
SOLD FOR: 110 000 CZK

IMPORTANT WORKS