Z kůlny
026

Jaroslav Eduard Dvořák (1946)

Z kůlny, 1979

olej na plátně | 150 x 100 cm | sign. J. E. Dvořák 79

STARTING PRICE: 65 000 CZK

IMPORTANT WORKS