Stojící akt
028

Rudolf Němec (1936 - 2015)

Stojící akt, 1980 - 1981

olej na plátně | 85 x 62 cm | sign. vzadu R. Němec 1980 - 1 | rámováno

STARTING PRICE: 90 000 CZK

IMPORTANT WORKS