Ach Ty ozonové díry
050

Eva Švankmajerová (1940 - 2005)

Ach Ty ozonové díry, 1995

olej a koláž na plátně | 103 x 56 cm | sign. E. Š. 1995 | rámováno

STARTING PRICE: 95 000 CZK

IMPORTANT WORKS