Akt, takový detail
114

K. F. Novák

Akt, takový detail, nedatováno

vintage gelatin silver print | 45 x 31,2 cm | sign. vzadu K. F. Novák

STARTING PRICE: 800 CZK
SOLD FOR: 850 CZK

PHOTOGRAPHY