Secesní nástolec
143

Secesní nástolec

dekorované stříbro a čiré sklo se secesními a artdecovými motivy | 24 × 19 cm | značeno puncem

STARTING PRICE: 11 000 CZK

COLLECTOR: ASIATIC, TRIBAL ART, GLASS AND FINE ART