Empírová dóza s víkem
144

Empírová dóza s víkem, 1. pol. 19 století

matované sklo reliéfně dekorované empírovým rytím a ruční domalbou se zlacením | 6,2 × 12,2 cm

STARTING PRICE: 8 000 CZK

COLLECTOR: ASIATIC, TRIBAL ART, GLASS AND FINE ART