Těžítková váza
145

Theodor Bienert (1876 – 1963)

Těžítková váza, poč. 20. století

hutně tvarované, fazetově broušené sklo se sraženými rohy, barevnými nálepy, unikátní dílo | v. 24,2 cm

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno přímo z pozůstalosti autora.

STARTING PRICE: 12 000 CZK

COLLECTOR: ASIATIC, TRIBAL ART, GLASS AND FINE ART