Čas běží I.
153

Jaroslav Kafka (1896 – 1973)

Čas běží I., 1953

kvaš na kartonu, oboustranný obraz | 59 × 49,3 cm | sign. 53 Kafka-IV. a 52 Kafka-9 | rámováno

STARTING PRICE: 23 000 CZK

COLLECTOR: ASIATIC, TRIBAL ART, GLASS AND FINE ART