Krajina u Turnova
154

Jaroslav Kafka (1896 – 1973)

Krajina u Turnova, 1955

olej na kartonu | 65 × 49,5 cm | sign. 55 Kafka-VII. | rámováno

STARTING PRICE: 21 000 CZK

COLLECTOR: ASIATIC, TRIBAL ART, GLASS AND FINE ART