Žena v interiéru
155

Jaroslav Kafka (1896 – 1973)

Žena v interiéru, 1957

kvaš na kartonu | 34 × 54 cm | sign. 57/IV. Jaroslav Kafka | rámováno

STARTING PRICE: 12 000 CZK

COLLECTOR: ASIATIC, TRIBAL ART, GLASS AND FINE ART