Kachny v rákosí
127

Kachny v rákosí, 19. století

Čína, akvarel a tuš na papíře | 20,5 × 14,5 cm | značeno razítkem s kaligrafickým popisem motivu | rámováno

STARTING PRICE: 10 000 CZK
SOLD FOR: 10 000 CZK

COLLECTOR: ASIATIC, TRIBAL ART, GLASS AND FINE ART